bikbud
bikbud
Idealnie dopasowane rozwiązania dla poszukujących energooszczędnych, niezawodnych i bezpiecznych produktów
krispol
WEJDŹ

Kompleksowe rozwiązania budowlane,
usługi remontowe, prace wykończeniowe.

zobacz więcej

Realizacja projektów deweloperskich
z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

zobacz więcej

Najwyższej jakości nowoczesne
i innowacyjne materiały wykończenia wnętrz.

zobacz więcej
OKNA



SYSTEMY OKIENNE PVC

Okna mają ogromny wpływ na charakter domu. Ich ilość, wielkość, kształt, rozmieszczenie, a także rodzaj zastosowanych profili i okuć wpływa na codzienny komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Decyzje o zakupie stolarki otworowej zwykle zaczynamy zatem od okien.

Okna PVC firmy KRISPOL wyróżnia w szczególności:
  • technologia na najwyższym poziomie ­ produkcja z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów, pochodzących wyłącznie od renomowanych dostawców,
  • kolorystyka jakiej szukasz ­ w stałej ofercie szeroka gama oklein­dekorów, możliwość wykonania konstrukcji dwukolorowych (bi­color), łącznie aż 600 kombinacji kolorystycznych,
  • atrakcyjny design ­ okna o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie,
  • oferta na każdą kieszeń ­ cztery systemy okien spełnią oczekiwania zarówno klientów poszukujących ekonomicznych rozwiązań, jak i najbardziej wymagających inwestorów,
  • energooszczędność ­ możliwość wyboru produktów przeznaczonych do domów pasywnych,
  • pakiety dwu­, trzy­, a nawet czteroszybowe o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym już od 0,3 W/m2K
  • wymiary według potrzeb ­ zabudowa niestandardowych otworów okiennych,
  • nowoczesne i funkcjonalne okucia firmy WINKHAUS
  • kompleksowe rozwiązania KRISPOL ­ możliwość zamówienia okien, rolet zewnętrznych, bramy garażowej oraz drzwi wejściowych w jednolitej kolorystyce.
Cztery różne systemy okien firmy KRISPOL zaliczanej do grona najważniejszych polskich producentów na rynku stolarki otworowej pozwalają dokonać najlepszego wyboru, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości.

FEN 70

Eleganckie i trwałe okna FEN 70 zapewniają wieloletnie, komfortowe użytkowanie. Są wykonane z 5­komorowych profili głębokości 70 mm i wyposażone w podwójne uszczelnienie. Dzięki temu zapewniają skuteczną izolację termiczną i akustyczną, w tym ­ współczynnik przenikania ciepła na poziomie od 1,02 [W/m2K]. Estetyczne wykończenie zapewnia możliwość okleinowania profili w wybranym kolorze spośród kilkudziesięciu wzorów.

FEN 76 5S/5R

System oparty na 5­komorowych profilach głębokości 76 mm. W zależności od upodobań, profile mogą przybrać prosty (5S) lub zaokrąglony (5R) kształt. Okna zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej, uzyskując współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,83 [W/m2K]. Mogą pozostać w kolorze śnieżnobiałym lub zostać okleinowane ­ także w opcji Bikolor. Dzięki specjalnym aluminiowym nakładkom, profile okien FEN 76 5S mogą także zostać polakierowane na dowolny kolor.

FEN 85

System okienny oparty na profilach o głębokości 85 mm oraz energooszczędnych pakietach szybowych z ciepłą ramką. Okna te są wyposażone w rozszerzony system uszczelnień z dodatkowym, środkowym uszczelnieniem skrzydła. 6­komorowa budowa profili pozwala zachować odpowiednią szerokość komór i uzyskać optymalną izolację cieplną. Dzięki dopracowanej w każdym detalu budowie, okna FEN 85 spełniają wymagania domów pasywnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 [W/m2K]. Dodatkową zaletą systemu jest bogaty wybór akcesoriów oraz szeroka oferta kolorystyczna.

FEN 92

Najlepszy wybór do domów pasywnych i energooszczędnych. Okna FEN 92 pozwalają uzyskać współczynnik przenikania ciepła Uw nawet na poziomie 0,76 [W/m2K]. Ich sekret tkwi między innymi w 6­komorowych profilach o głębokości 92 mm i pakietach szybowych o grubości nawet 60 mm. Mimo tak solidnej budowy, okna zachowują elegancki wygląd, dyskretnie wtapiając się w elewację. Pomaga w tym nowoczesna forma profili i ich bardzo szeroka gama kolorystyczna.

FEN 76 HST

System okien i drzwi tarasowych podnoszono­przesuwnych. W trakcie otwierania skrzydło okna płynnie przesuwa się wzdłuż ościeżnicy, zachowując wolną przestrzeń przed oknem. Zastosowanie specjalnych, nowoczesnych okuć gwarantuje lekkie i komfortowe otwieranie nawet dużych i ciężkich okien. Niski próg o znakomitych parametrach izolacyjnych zapewnia wygodną i bezpieczną komunikację. Okna te cechuje współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,89 [W/m2K].

OKNA DREWNIANE

Okna drewniane najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego. Okna drewniane STOLBUD Włoszczowa są gwarancją najwyższej jakości na rynku, gdyż do ich produkcji wybieramy drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy okna z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.

OKNA I KONSTRUKCJE ALUMINIOWE

Oferujemy stolarkę renomowanej firmy AL­TECH ­ okna aluminiowe z izolacją termiczną, okna aluminiowe bez izolacji, drzwi aluminiowe wejściowe i wewnętrzne, drzwi aluminiowe przesuwne, podnoszono­przesuwne i harmonijkowe, ogrody zimowe i pergole, konstrukcje aluminiowe (w tym ściany osłonowe) oraz stolarkę ognioodporną. Stolarka aluminiowa to wysoka wytrzymałość mechaniczna, precyzja wykonania, trwałość, niezawodność i nienaganna estetyka. Wykorzystywane przez nas profile firm ALIPLAST i ALUPROF pozwalają na wykonanie konstrukcji o dużych wymiarach i ciężarze oraz dowolnym kształcie – od kwadratów i prostokątów, po łuki, koła, trójkąty, trapezy, wielokąty foremne i nieforemne. W naszej stolarce aluminiowej można zastosować szyby termoizolacyjne, antywłamaniowe, dźwiękoszczelne oraz szyby ornamentowe.

Stolarka aluminiowa to połączenie funkcjonalności i stylu tworzonego z myślą o nowoczesnych formach architektonicznych poprzez stosowanie fasad aluminiowych, które umożliwiają efektowne przeszklenie elewacji i pełny dopływ światła naturalnego a ich charakter można dodatkowo podkreślić poprzez określony rodzaj szklenia szybami refleksyjnymi.
okno okno okno okno okno
PROMOCJE
slider
SALON SPRZEDAŻY
slider slider slider
NASZE REALIZACJE
slider slider slider