bikbud
bikbud
Idealnie dopasowane rozwiązania dla poszukujących energooszczędnych, niezawodnych i bezpiecznych produktów
krispol
WEJDŹ

Kompleksowe rozwiązania budowlane,
usługi remontowe, prace wykończeniowe.

zobacz więcej

Realizacja projektów deweloperskich
z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

zobacz więcej

Najwyższej jakości nowoczesne
i innowacyjne materiały wykończenia wnętrz.

zobacz więcej
BRAMYBRAMY GARAŻOWE

Oferujemy bramy firmy KRISPOL która stosuje wyłącznie najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe rozwiązania, odpowiednie do każdego garażu. Bramy segmentowe i rolowane zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni, wieloletnie, wygodne użytkowanie, skuteczną ochronę garażu, a także jego estetyczne wykończenie.

BRAMY SEGMENTOWE

Najbardziej polecanym typem bram są bramy segmentowe. Wyróżniają się one wygodą użytkowania, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi i niepowtarzalną estetyką. Bramy te są zawsze ocieplone, ponieważ ich segmenty są wypełnione pianką poliuretanową o grubości 40 lub 60 mm. Segmenty są połączone zawiasami. Przy otwieraniu poruszają się po prowadnicach pionowo do góry, a następnie pod sufit garażu. W ten sposób można swobodnie korzystać z przestrzeni wewnątrz garażu i przed nim. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu sprężyn brama porusza się płynnie i cicho, niezależnie od wymiarów.

Komfort obsługi bramy to również niezawodna automatyka renomowanych producentów, która daje nie tylko gwarancję łatwego i bezproblemowego użytkowania, lecz także możliwość integracji bramy z dowolnym systemem "domu inteligentnego".

W bramach segmentowych KRISPOL stosowane są tzw. ciepłe panele, wypełnione pianką poliuretanową. Każda brama jest uszczelniona na całym obwodzie oraz między segmentami, a specjalnie zaprojektowany górny łuk optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża.

Z myślą o domach energooszczędnych KRISPOL przygotował ofertę bram VENTE K2 RFS 60. Są one wyposażone w rozbudowany system uszczelnień i zbudowane z paneli grubości aż 60 mm. Współczynnik przenikalności cieplnej paneli U wynosi 0,9 [W/m2K]. Bramy te zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń.

Bramy segmentowe firmy KRISPOL są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME, która obejmuje kilkadziesiąt oklein i ponad 200 barw z palety RAL. Pozwala to na stworzenie niezliczonych wariantów wykończenia bramy.

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane są najlepszym rozwiązaniem w przypadku bardzo nietypowych garaży, pomieszczeń gospodarczych, a także miejsc, w których trzeba zachować wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem i niemożliwy jest montaż prowadnic bramy segmentowej. W trakcie otwierania bramy rolowanej jej płaszcz jest zwijany pionowo w górę, na wał nawojowy. Po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu, bezpośrednio nad otworem wjazdowym. Pancerz bramy jest zbudowany z profili aluminiowych, wypełnionych pianką poliuretanową zapewniającą ochronę przed utratą ciepła. Profile te są dostępne w wielu kolorach i dekorach drewnopodobnych. Standardowym wyposażeniem bram rolowanych KRISPOL jest napęd elektryczny z możliwością sterowania radiowego.

BRAMY UCHYLNE

Uchylne bramy łączą w sobie tradycję i nowoczesność, a także dobrą jakość oraz rozsądną cenę. Są to najczęściej wybierane bramy do nieogrzewanych garaży wolnostojących. Wszystkie bramy sterowane drogą radiową.
brama brama brama
PROMOCJE
slider
SALON SPRZEDAŻY
slider slider slider
NASZE REALIZACJE
slider slider slider